Menu
 • Materiały biurowe, tonery

  Program skierowany do przedsiębiorców z rejonu świętokrzyskiego, umożliwiający znaczące obniżenie kosztów druku oraz pomoc techniczną związaną z urządzeniami drukującymi i regeneracją tonerów.

 • Zdalna asystentka

  Tam, gdzie efektywność pracy jest priorytetem, a czas to pieniądz, zdalne wsparcie doświadczonej asystentki jest nie do przecenienia. Unikalna usługa pozwalająca znacząco usprawnić pracę każdego menadżera.

 • Eksperckie rozwiązania IT

  Poszukiwanie najlepszych rozwiązań i produktów informatycznych w branży IT to oferta,  która pomoże Twojej firmę poziom wyżej. Skorzystaj już dziś – zacznij współpracę z  cenionym partnerem największych producentów z branży IT firmą OPTeam.

 • Efektywność energetyczna

  Program Firma Efektywna Energetycznie pozwala Państwu skorzystać z pełnego wsparcia ekspertów, pozwalających na wdrożenia znaczących i korzystnych dla Państwa działalności rozwiązań.

 • Tańsze Paliwo Flota

  Dzięki uczestnictwu w Programie Tańsze Paliwo Flota, mogą Państwo obniżyć koszty transportu  w przedsiębiorstwie. Atrakcyjne warunki gwarantują realne oszczędności. Działając w ramach porozumienia Routex mają Państwo możliwość dokonywania bezgotówkowych zakupów zarówno  Polsce  jak i Europie. Również w wersji opartej o system kart przedpłaconych.

 • Tańsza Energia

  Program Tańszej Energii to odpowiedź na potrzebę optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwach, niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej czy  wielkości zużycia, skierowany  jest do wszystkich firm i instytucji  na terenie całej Polski

 • Tańsze Paliwo Hurt

  Program Tańsze Paliwo  Hurt realizowany jest we współpracy z firmą Petrojet. Dedykowany jest wszystkim przedsiębiorcom, których spora część wydatków związana jest z zakupem paliwa w ilościach hurtowych. Współpraca z zaufanym Parterem  to gwarancja oszczędności, dostęp do wysokiej jakości wszelkiego rodzaju paliw płynnych oraz terminowość zleceń.

   

 • Tańsza Telefonia Komórkowa

  Jednym z najbardziej spopularyzowanych sposobów komunikacji jest dziś komunikacja za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki ofercie przygotowanej wraz z naszym partnerem – siecią Plus, której właścicielem jest Polkomtel Sp. z o.o. – zawarte przez Państwa umowy będą przejrzyste i dopasowane do potrzeb Państwa firmy a dodatkowo Internet  w technologii LTE  zapewni Państwu mobilny dostęp do informacji .

 • Lepsze tłumaczenia dla biznesu

  Program oszczędnościowy Lepsze Tłumaczenia to gwarancja wykonania profesjonalnych i kompleksowych tłumaczeń dla Państwa przedsiębiorstwa. Szybkość wykonania usługi, różnorodna oferta oraz dostęp do nowoczesnego systemu zarządzania tłumaczeniami zapewnią Państwu sprawną obsługę tłumaczeń na wysokim poziomie.

 • Lepsze Ubezpieczenia

  Bezpieczeństwo i stabilna przyszłość to podstawa sprawnego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Jeżeli chcą Państwo zwiększyć komfort działalności swojej firmy, zachęcamy do skorzystania ze specjalnie przygotowanej – we współpracy z DONORIA S.A., czołowym brokerem ubezpieczeniowym – oferty dedykowanej przedsiębiorstwom. Program Lepsze Ubezpieczenia to profesjonalnie przygotowana oferta, atrakcyjne ceny i elastyczna formuła dopasowana idealnie do Państwa potrzeb.

 • Tańszy Gaz

  Niższe rachunki za gaz w Państwa firmie? Dzięki naszemu Programowi – Tańszy Gaz – zyskują Państwo dostęp do specjalnie wynegocjowanej oferty pozwalającej na znaczne oszczędności w skali roku.

 • Efektywny pracownik

  Program Efektywny Pracownik to profesjonalne wsparcie w realizacji polityki kadrowej firm,  które chcą ograniczyć koszty stałe związane z zatrudnieniem oraz dostosować jego poziom do aktualnych potrzeb organizacji. Wsparcie w postaci leasingu pracowników zostało przygotowane  dla przedsiębiorców planujących realizację doraźnych przedsięwzięć, poszukujących wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin.

 • Tańsze paliwo Flota Prepaid

  Jeżeli cenią sobie Państwo wygodę bezgotówkowego rozliczania transakcji, zachęcamy do skorzystania z Programu Tańsze Paliwo Flota Prepaid, który pozwala nie tylko na efektywne zarządzanie flotą samochodową, ale przede wszystkim na wygenerowanie istotnych oszczędności. Program Tańsze Paliwo Flota Prepaid, oferowany we współpracy ze Statoil Fuel & Retail Polska Sp. z o.o., to przede wszystkim oszczędność, elastyczność i kontrola wydatków na paliwo przez całą dobę.